Приколки за жетварки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Транспортна должина

Приколки за жетварки: 117 огласа

нови приколка за жетварка KB ALFA Тележка для жаток универсальная двухосная ВЖУ "Простор"
6
€ 3.093 UAH USD UAH 85.500 ≈ US$ 3.435
Работна брзина 20 км/ч
Година 10/2019 Носивост 5000 кг Транспортна должина
Украина, Бердянськ
приколка за жетварка CLAAS TRANSPORTWAGEN
1
€ 890 USD ≈ US$ 988
Година 1978 Носивост Транспортна должина
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка за жетварка CLAAS TRANSPORTWAGEN
1
€ 890 USD ≈ US$ 988
Година 1978 Носивост Транспортна должина
Германија, Melle-Wellingholzhausen
приколка за жетварка Solero SF 870, SWW
2
€ 1.000 USD ≈ US$ 1.111
Година 2011-08-08 Носивост Транспортна должина
Германија, 74747 Merchingen
приколка за жетварка ZURN SWW-X6-640FD-A
1
€ 15.100 USD ≈ US$ 16.770
Година Носивост Транспортна должина
Германија, 74747 Merchingen
приколка за жетварка CLAAS
6
US$ 2.200 EUR ≈ € 1.981
Година 2015 Носивост Транспортна должина
Украина, Тернополь
нови приколка за жетварка Berdyanskiy zavod selhoztekhhniki
6
€ 3.400 USD ≈ US$ 3.776
Година 01/2019 Носивост Транспортна должина
Украина, Бердянск
приколка за жетварка JOHN DEERE
10
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.332
Работна брзина 25 км/ч
Година 2005 Носивост 3000 кг Транспортна должина 6.7 м
Украина, Звенигородка
нови приколка за жетварка Тележка ВТЖ.Универсальная.( 6м-12м) 2018г
5
€ 1.700 UAH USD UAH 47.000 ≈ US$ 1.888
Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2018 Носивост 4000 кг Транспортна должина
Украина, Бердянск
нови приколка за жетварка ВТЖ 7,5-9 м. ООО "Югтехагро"
5
€ 2.532 UAH USD UAH 70.000 ≈ US$ 2.812
Година Носивост Транспортна должина
Украина, Бердянск
приколка за жетварка ВТЖ до 12 м. ООО "Югтехагро"
1
€ 2.912 UAH USD UAH 80.500 ≈ US$ 3.234
Година Носивост Транспортна должина
Украина, Бердянск
приколка за жетварка Тележка для жатки (ТЖУ) двухосная, одноосная ООО «Югтехагро»
4
€ 2.840 UAH USD UAH 78.500 ≈ US$ 3.154
Работна брзина 20 км/ч
Година Носивост Транспортна должина
Украина, Бердянск
приколка за жетварка Тележка для жатки колесная до 12 метров ООО «Югтехагро»
4
€ 2.550 UAH USD UAH 70.500 ≈ US$ 2.832
Година Носивост Транспортна должина
Украина, Бердянск
приколка за жетварка MAAIBORD TRANSPORTKAR
3
€ 950 USD ≈ US$ 1.055
Година 01/1995 Носивост Транспортна должина
Холандија, Wierden
приколка за жетварка TriDaAgro Sargan D2P
14
€ 4.000 USD ≈ US$ 4.442
Година 2019 Носивост Транспортна должина
Украина, Звенигородка
Омилени : 0 Споредба : 0