Приколки со затворена каросерија

Резултати од пребарување: 1055 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки со затворена каросерија: 1055 огласа

изотермална приколка WIELTON TRAILER PC-2 ISOTHERMAL CONTAINER BOX
7
4.600 € USD ≈ 4.963 US$
Изотермална приколка
Година 2012 Носивост 11500 кг Зафатнина
Полска, Kraków
приколка-ладилник NARKO Närko D4ZB11L61 4-axlar Box (chillers + side doors) - 09
69
аукција 471,80 € SEK USD 5.000 SEK ≈ 509 US$
Приколка-ладилник
Година 2009 Носивост 25720 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
приколка фургон NARKO Närko D4HB13L61 4-axlar Box (side doors) - 09
73
аукција 471,80 € SEK USD 5.000 SEK ≈ 509 US$
Приколка фургон
Година 2009 Носивост 25990 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка фургон SCHMITZ CARGOBULL KO 24 3-axlar Box Trailer (tail lift) - 97
24
аукција 47,18 € SEK USD 500 SEK ≈ 50,90 US$
Приколка фургон
Година 1997-02-24 Носивост 16960 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
приколка-ладилник HFR KK18 2-axlar Box trailer (chiller + tail lift) - 14
51
аукција 1.604 € SEK USD 17.000 SEK ≈ 1.731 US$
Приколка-ладилник
Година 2014 Носивост 10970 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
приколка-ладилник NORFRIG WH4-38-1243CF 4-axlar Box trailer (chiller + tail lift) - 10
36
аукција 518,90 € SEK USD 5.500 SEK ≈ 559,90 US$
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-02-05 Носивост 26300 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
приколка фургон HFR PF36 4-axlar Box Trailer (side doors) - 04
50
аукција 141,50 € SEK USD 1.500 SEK ≈ 152,70 US$
Приколка фургон
Година 2004 Носивост 24040 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
приколка-ладилник KRONE ZZ
33
аукција 188,70 € SEK USD 2.000 SEK ≈ 203,60 US$
Приколка-ладилник
Година 2008-02-01 Носивост 13800 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка фургон OBERMAIER Fhzb
21
аукција 518,90 € SEK USD 5.500 SEK ≈ 559,90 US$
Приколка фургон
Година 2018-01-08 Носивост 5430 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка-ладилник NORFIG WH4-38-1243 CFM 4-axlar Box trailer (chiller + tail lift)
61
аукција 471,80 € SEK USD 5.000 SEK ≈ 509 US$
Приколка-ладилник
Година 2011 Носивост 26310 кг Зафатнина
Шведска, Kungälv
приколка фургон SVAN
7
3.800 € USD ≈ 4.100 US$
Приколка фургон
Година 2012 Носивост 7300 кг Зафатнина
Словачка
приколка работилница 2 skyltvagnar
9
аукција 47,18 € SEK USD 500 SEK ≈ 50,90 US$
Приколка работилница
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка фургон EKERI L7L-5Ekeri L7L-5  Skåpsläp Ekeri lättisolerat öppningsbar sid
16
аукција 217 € SEK USD 2.300 SEK ≈ 234,20 US$
Приколка фургон
Година 2007-02-28 Носивост 31640 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка фургон Parator CV 18-20
6
1.697 € USD ≈ 1.831 US$
Приколка фургон
Година 2006 Носивост 19760 кг Зафатнина
Шведска, Trelleborg
приколка завеса ACKERMANN Fahrzeugbau PA-F 18/7.4E Pritsche, Plane
6
10.500 € USD ≈ 11.330 US$
Приколка завеса
Година 2010-04 Носивост 9900 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка фургон NTM TYP UTP-39L
16
4.621 € USD ≈ 4.986 US$
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Носивост 25660 кг Зафатнина
Шведска, Trelleborg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1055 огласа
Прикажи
Претплати се