Приколки со отворена каросерија HAPERT Azure

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки со отворена каросерија HAPERT Azure: 11 огласа

нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader mit Hochplane 200 cm Lichte Höhe, mit S
1
€ 3.739 USD ≈ US$ 4.167
Лесна приколка
Година Носивост 2000 кг Зафатнина V=14.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 1800 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
€ 2.731 USD ≈ US$ 3.043
Лесна приколка
Година Носивост 2150 кг Зафатнина V=2.2 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader
1
€ 3.529 USD ≈ US$ 3.933
Лесна приколка
Година Носивост 2300 кг Зафатнина V=3.03 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
€ 2.059 USD ≈ US$ 2.295
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Multi Hochlader
1
€ 3.613 USD ≈ US$ 4.026
Лесна приколка
Година Носивост 2250 кг Зафатнина V=2.43 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
€ 2.184 USD ≈ US$ 2.434
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 2000 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
€ 2.772 USD ≈ US$ 3.089
Лесна приколка
Година Носивост 2100 кг Зафатнина V=2.43 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure L 1 Tieflader 2530 x 1290 x 370 mm, ZG 1,5 to
1
€ 1.639 USD ≈ US$ 1.827
Лесна приколка
Година Носивост 1180 кг Зафатнина V=1.3 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3350 x 1800 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
€ 2.352 USD ≈ US$ 2.621
Лесна приколка
Година Носивост 1500 кг Зафатнина V=1.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure L 2 Tieflader 3030 x 1490 x 370 mm, ZG 2,0 to
1
€ 2.184 USD ≈ US$ 2.434
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader
1
€ 3.361 USD ≈ US$ 3.745
Лесна приколка
Година Носивост 2850 кг Зафатнина V=2.5 м³
Германија, Neu-Ulm
Омилени : 0 Споредба : 0