Филтри -

Приколки со отворена каросерија HAPERT Azure

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки со отворена каросерија HAPERT Azure: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 1800 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
2.688 € USD ≈ 2.954 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2150 кг Зафатнина V=2.2 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 4050 x 2000 x 300 mm, ZG 2,7 to
1
2.772 € USD ≈ 3.047 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2100 кг Зафатнина V=2.43 м³
Германија, Neu-Ulm
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.059 € USD ≈ 2.263 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader mit Hochplane 200 cm Lichte Höhe, mit S
1
3.824 € USD ≈ 4.203 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2000 кг Зафатнина V=14.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader
1
3.655 € USD ≈ 4.017 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2300 кг Зафатнина V=3.03 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3050 x 1600 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.184 € USD ≈ 2.400 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.5 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure L 1 Tieflader 2530 x 1290 x 370 mm, ZG 1,5 to
1
1.639 € USD ≈ 1.801 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1180 кг Зафатнина V=1.3 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure L 2 Tieflader 3030 x 1490 x 370 mm, ZG 2,0 to
7
2.268 € USD ≈ 2.493 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1550 кг Зафатнина V=1.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader 3350 x 1800 x 300 mm, ZG 2,0 to
1
2.352 € USD ≈ 2.585 US$
Лесна приколка
Година Носивост 1500 кг Зафатнина V=1.8 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HAPERT Azure H 2 Hochlader
1
3.361 € USD ≈ 3.694 US$
Лесна приколка
Година Носивост 2850 кг Зафатнина V=2.5 м³
Германија, Neu-Ulm
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се