Приколки со отворена каросерија

Резултати од пребарување: 2445 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки со отворена каросерија: 2445 огласа

приколка кипер Tippvagn Herbst
11
аукција 943,50 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 1.018 US$
Приколка кипер
Година 2014 Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Släpvagn REKO 1300 (AAU248)
14
аукција 339,70 € SEK USD 3.600 SEK ≈ 366,50 US$
Лесна приколка
Година 1995 Носивост Зафатнина
Шведска, Svenljunga
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
лесна приколка TIKI TREILER C121
33
аукција 292,50 € SEK USD 3.100 SEK ≈ 315,60 US$
Лесна приколка
Година 2010 Носивост Зафатнина
Шведска, Svenljunga
приколка-шасија Skyltvagn
20
аукција 9,44 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,18 US$
Приколка-шасија
Година 2005 Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка кипер Metsjö  Metaflex
24
аукција 1.934 € SEK USD 20.500 SEK ≈ 2.087 US$
Приколка кипер
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Rekotrailer FL 750 SGRekotrailer
12
аукција 273,60 € SEK USD 2.900 SEK ≈ 295,20 US$
Лесна приколка
Година 2004-02-06 Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка кипер Metsjö MetaFlex 14  Lastväxlarvagn
24
аукција 4.576 € SEK USD 48.500 SEK ≈ 4.938 US$
Приколка кипер
Година 2008 Носивост 16000 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка K-vagnen
8
аукција 151 € SEK USD 1.600 SEK ≈ 162,90 US$
Лесна приколка
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка K-vagnen Mini 600-K
6
аукција 245,30 € SEK USD 2.600 SEK ≈ 264,70 US$
Лесна приколка
Година Носивост 600 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Temared Maskinsläp
13
аукција 1.462 € SEK USD 15.500 SEK ≈ 1.578 US$
Лесна приколка
Година 2020-01-16 Носивост 1968 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Brian James Trailers Shuttle tilt-bed
19
аукција 1.981 € SEK USD 21.000 SEK ≈ 2.138 US$
Лесна приколка
Година 2018-06-15 Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Brenderup Släpvagn
19
аукција 2.736 € SEK USD 29.000 SEK ≈ 2.952 US$
Лесна приколка
Година 2018-08-13 Носивост 1358 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Thule LS0750
12
аукција 415,20 € SEK USD 4.400 SEK ≈ 448 US$
Лесна приколка
Година 2011-02-08 Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
лесна приколка Brian James A-Type
17
аукција 490,60 € SEK USD 5.200 SEK ≈ 529,40 US$
Лесна приколка
Година 2016-10-21 Носивост 870 кг Зафатнина
Шведска, Karlstad
приколка кипер Palmse 600
15
аукција 1.415 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.527 US$
Приколка кипер
Година 2017 Носивост 6000 кг Зафатнина V=4.18 м³
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2445 огласа
Прикажи
Претплати се