Филтри -

Приколки со ниски платформи Müller-Mitteltal

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи

19 огласа: Приколки со ниски платформи Müller-Mitteltal

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
39.500 € Без ДДВ
2023
Носивост 23830 кг Суспензија пружина/пружина Оски 3
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Нето тежина 6500 кг Оски 2
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
35.300 € Без ДДВ
2023
Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
2015
Носивост 23430 кг Нето тежина 6570 кг
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.541 € Со вклучен ДДВ
2009
Носивост 30180 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 9820 кг Оски 4
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
Носивост 32100 кг Нето тежина 7900 кг
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 4250 кг
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
Носивост 14930 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 20000 кг Оски 2
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal T4 Kompakt 40,0 приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal T4 Kompakt 40,0 приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal T4 Kompakt 40,0
3
18.300 € Без ДДВ
2016
Носивост 31150 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 8850 кг Оски 4
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2010
Носивост 23500 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 6500 кг Оски 3
Германија, Schwebheim
Контактирајте го продавачот
приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal T40 приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal T40 приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal T40
3
17.500 € Без ДДВ
2005
Суспензија пневматски/пневматски Оски 4
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
2003
Нето тежина 6960 кг Оски 3
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
16.800 €
2008
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
2002
Носивост 22400 кг Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal Tieflader приколка со ниска платформа Müller-Mitteltal Tieflader
2
7.000 €
1993
Носивост 13400 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
2007
Носивост 31060 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 8940 кг Оски 4
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
2005
Носивост 39000 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 11000 кг Оски 5
Хрватска, Gajana
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
2007
Носивост 24100 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 5900 кг Оски 3
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
Суспензија пружина/пружина Оски 3
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи