Приколки платформи од Данска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија

Приколки платформи од Данска: 4 огласа

приколка платформа GEWE B3500GV
21
6.663 € USD ≈ 7.224 US$
Година 2019 Носивост 2500 кг Суспензија
Данска, Lintrup
приколка платформа Dietrich Hilse   Ballast kære
19
аукција 133,80 € DKK USD 1.000 DKK ≈ 145,10 US$
Година 2008-04 Носивост Суспензија
Данска, Storvorde
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка платформа Dietrich Hilse  3 akslet   Ballast kære
16
аукција 133,80 € DKK USD 1.000 DKK ≈ 145,10 US$
Година 2006 Носивост Суспензија
Данска, Storvorde
приколка платформа ZORZI 6 til 6,5 m
8
5.500 € USD ≈ 5.963 US$
Година 2011-04 Носивост 18720 кг Суспензија
Данска, Hedensted
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се