Приколки платформи од Белгија

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија

Приколки платформи од Белгија: 9 огласа

приколка платформа Janssens BS80
7
аукција € 550 USD ≈ US$ 606
Година 1986 Носивост 2600 кг Суспензија
Белгија, Deinze
приколка платформа Peree 32TS
15
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.103
Година 1971 Носивост Суспензија
Белгија, Melreux
приколка платформа HULCO
6
€ 3.950 USD ≈ US$ 4.355
Година 2013-10-17 Носивост 2580 кг Суспензија
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
приколка платформа LAG Aanhangwagen
10
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.198
Година 1995-01-01 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Белгија, Peer
приколка платформа TRAX TRAX
8
€ 2.850 USD ≈ US$ 3.142
Година 2001-08-01 Носивост 7700 кг Суспензија
Белгија, Handzame
приколка платформа ROBUSTE Robuste-Kaiser PLATEAU T1802C1C - Tandem
5
€ 3.450 USD ≈ US$ 3.804
Година 1990-07-31 Носивост 13960 кг Суспензија
Белгија, Handzame
приколка платформа LECI TRAILER Lecitrailer RG2
7
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.505
Година 2011-05-30 Носивост 14120 кг Суспензија
Белгија, Handzame
приколка платформа LAG Flatbed
5
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.859
Година 2001-01-01 Носивост Суспензија
Белгија, Hooglede-Gits
приколка платформа HENNE LOW BED
8
€ 850 USD ≈ US$ 937
Година 1993-08 Носивост Суспензија пружина/пружина
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0