Приколки платформи MULLER-MITTELTAL

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија

Приколки платформи MULLER-MITTELTAL: 4 огласа

приколка платформа MULLER-MITTELTAL Atlas 10 Meter Pritsche / Plattform
1
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.530
Година 1998-04 Носивост 13600 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Prenzlau
приколка платформа MULLER-MITTELTAL TM 2
8
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.530
Година 1998-09 Носивост 18800 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
приколка платформа MULLER-MITTELTAL TM1
6
€ 1.900 USD ≈ US$ 2.103
Година 1991-07 Носивост 15150 кг Суспензија
Германија, Wildeshausen
приколка платформа MULLER-MITTELTAL TU-TA
6
€ 1.400 USD ≈ US$ 1.549
Година 1978-01-01 Носивост Суспензија
Холандија, Almelo
Омилени : 0 Споредба : 0