Приколки кипери KELBERG

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки кипери KELBERG: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка кипер KELBERG Asfalt hardox
5
6.500 € USD ≈ 7.064 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Носивост 13900 кг Зафатнина V=13.87 м³
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 7.95 mtr - 3 vejs tip
15
преговара
Година 2011-02 Носивост 22820 кг Зафатнина
Данска, Silkeborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка кипер KELBERG
8
20.500 € USD ≈ 22.280 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-6 Носивост 18220 кг Зафатнина V=13.42 м³
Естонија, Maardu
приколка кипер KELBERG Asfalt
9
9.500 € USD ≈ 10.320 US$
Година 2007-03 Носивост 17700 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG
9
преговара
Година 2013-08 Носивост 16500 кг Зафатнина V=14.16 м³
Данска, Greve
приколка кипер KELBERG D18-2 / 3 SIDE TIPPER / BPW AXLE
12
5.950 € USD ≈ 6.466 US$
Година 2007 Носивост 13400 кг Зафатнина
Холандија, Gilze
приколка кипер KELBERG Kærre
4
преговара
Година 2016 Носивост Зафатнина V=14.95 м³
Данска, Hjørring
приколка кипер KELBERG HARDOX DRAWBAR TRAILER
4
преговара
Година 2013 Носивост Зафатнина
Данска, Støvring
приколка кипер KELBERG Asfaltlad
8
преговара
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Носивост 18380 кг Зафатнина
Данска, Greve
приколка кипер KELBERG Tandem Three-sided tipper
14
6.500 € USD ≈ 7.064 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-09 Носивост 13400 кг Зафатнина
Полска, Bieszewo
приколка кипер KELBERG 3 akslet Overføringsanhænger 6,5-7m
16
преговара
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 19000 кг Зафатнина
Данска, Randers SV
приколка кипер KELBERG
9
20.000 € USD ≈ 21.730 US$
Година 2014-07 Носивост 18140 кг Зафатнина V=14.69 м³
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 6 - 6.5 m kasser
7
5.500 € USD ≈ 5.977 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост 18700 кг Зафатнина
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 18 T
8
6.500 € USD ≈ 7.064 US$
Година 2009-01 Носивост 13400 кг Зафатнина V=21.69 м³
Данска, Hedensted
приколка кипер KELBERG 18 ton - 4,5 mtr 3 vejs tip
18
преговара
Начин на истовар тространо
Година 2005-06 Носивост 13400 кг Зафатнина V=13 м³
Данска, Silkeborg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се