Приемни бункери

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Приемни бункери: 73 огласа

приемен бункер Bulkhenger til potet/korn
10
€ 9.148 USD ≈ US$ 10.122
Капацитет на резервоар 12 м³
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, Tiller
приемен бункер Grisnich Bunker with rollerset
7
преговара
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Bant
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приемен бункер Сухая чистка для картофеля
5
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година Километража Сила
Украина, Ровно
нови приемен бункер транспортер (конвейер) - 4m
3
преговара
Година нов Километража Сила
Украина, Ровно
нови приемен бункер GRIMME
15
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Година нов Километража Сила
Украина, Ровно
приемен бункер KINZE 840
38
преговара
Капацитет на резервоар 28 м³
Година 2007 Километража Сила
Украина, Золочів
приемен бункер Delignie B 50kg B 50kg B 50kg
3
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
приемен бункер BIJLSMA HERCULES Jumbo 2000 cleaner ST200-6 Pre Grader ST 200-6-VS
10
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.662
Година 07/2012 Километража Сила
Украина, Dzenzelivka
приемен бункер MIEDEMA DISCO 950
8
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Marknesse
приемен бункер CLIMAX 840-E
4
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
приемен бункер Cebeco Duijndam Machines Duijndam Machines Duijndam Machines
3
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
приемен бункер MIEDEMA SB-851
10
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови приемен бункер GRIMME
15
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Година нов Километража Сила
Украина, Ровно
приемен бункер SCHOUTEN Duijndam Machines
7
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
приемен бункер SCHOUTEN DB
4
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0