Преси за старо железо

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Преси за старо железо: 18 огласа

преса за старо железо Wast Reducer M&D 4000 waste facility
52
77.667 € USD ≈ 85.260 US$
Година 2007 Километража Сила
Норвешка, Tiller
преса за старо железо Paczkarka 30 x 30 Typ K522
4
преговара
Година 1988 Километража Сила 18 kW
Полска, Buczek
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преса за старо железо Hydraulic press - straight sided - INTER HYDRO - D 906
1
аукција 1.850 € USD ≈ 2.031 US$
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
преса за старо железо Bevelling machine for sheet metal - PULLMAX - X 91
1
аукција 300 € USD ≈ 329,30 US$
Година Километража Сила
Белгија, Sint-Niklaas
преса за старо железо LOURITEX 500T
8
255.000 € USD ≈ 279.900 US$
Капацитет 10 т/ч
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Івано-Франківськ
преса за старо железо Atlas Copco SC4500R
1
преговара
Година 2016 Километража Сила
Германија, Metten
преса за старо железо Praso-nożyce COPEX 800
2
преговара
Година 2011 Километража Сила
Полска, Buczek
преса за старо железо IMABE
4
преговара
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство
преса за старо железо AKROS CIV600-8L
17
170.000 € USD ≈ 186.600 US$
Капацитет 6 т/ч
Година 11/2010 Километража 14828 м/ч Сила 360 kW
Латвија, Rīga
нови преса за старо железо HAPERT Paczkarka do złomu HAP K 13. Scrap metal baler HAP K 13. Пресс д
10
64.480 € PLN USD 279.000 PLN ≈ 70.780 US$
Година 1998 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Zawiercie
преса за старо железо SIERRA T500R Prasonożyce
7
преговара
Година 2005 Километража Сила
Полска, Buczek
нови преса за старо железо TAURUS MIZAR MB 50 Prasa do złomu przewoźna
1
преговара
Година Километража Сила 90 кс
Полска, Buczek
преса за старо железо Andere Abrollcontainer HGN 20 Press KAPWERTH HGN 20 Pressmüll Co
3
3.900 € USD ≈ 4.281 US$
Година 1990 Километража Сила
Германија, Bovenden
преса за старо железо COLMAR B3000
4
42.000 € USD ≈ 46.100 US$
Година 2010 Километража 800 м/ч Сила
Италија, Roma
преса за старо железо LEFORT 900
9
преговара
Година 2011 Километража Сила 520 кс
Полска, Buczek
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се