Преси за роло бали

Резултати од пребарување: 675 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Преси за роло бали: 675 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
преса за роло бали NEW HOLLAND 180R
22
аукција 91,36 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 99,28 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за роло бали KRONE Combi Pack Multi-Cut 1500V  K
29
аукција 913,60 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 992,80 US$
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови преса за роло бали NEW HOLLAND RB 125 COMBI
9
ВИДЕО
81.999 € USD ≈ 89.110 US$
Ширина на бала 1.2 м Дијаметар на бала 1250 мм
Година 06/2018 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Bursa
преса за роло бали Taarup  6844 Rundbalspress  Inplastar
31
аукција 91,36 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 99,28 US$
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за роло бали Fortschit  Balpress
8
аукција 91,36 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 99,28 US$
Година 1986 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за роло бали KRONE Comprima CF 155 XC
45
аукција 22.840 € SEK USD 250.000 SEK ≈ 24.820 US$
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Шведска, Karlstad
преса за роло бали GASPARDO 2017
25
40.000 € USD ≈ 43.470 US$
Ширина на бала 2.5 м Дијаметар на бала 1500 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Турција, BALIKESİR
преса за роло бали NEW HOLLAND BB9090 Damaged / Skadad
5
преговара
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Linköping
преса за роло бали JOHN DEERE 854
5
32.600 € USD ≈ 35.430 US$
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Louny
преса за роло бали VICON 1901
9
10.360 € USD ≈ 11.260 US$
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha
преса за роло бали KUHN LSB 1290
15
48.000 € USD ≈ 52.160 US$
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Heå˜Manå®V MäšStec
преса за роло бали JOHN DEERE 854 roto flow
10
15.000 € USD ≈ 16.300 US$
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha
преса за роло бали JOHN DEERE RBP 864
16
26.300 € USD ≈ 28.580 US$
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
преса за роло бали PÖTTINGER Rollprofi 3120
6
7.000 € USD ≈ 7.607 US$
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Chomutov
преса за роло бали KRONE COMPRIMA V 150 CX
7
35.900 € USD ≈ 39.010 US$
Година 2015 Километража 19500 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 675 огласа
Прикажи
Претплати се