Преси за четвртасти бали од Германија

Резултати од пребарување: 414 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Преси за четвртасти бали од Германија: 414 огласа

преса за четвртасти бали KRONE Big Pack 127 VFS
14
32.500 € USD ≈ 35.160 US$
Година 2004 Километража 30000 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
преса за четвртасти бали CLAAS QUADRANT 5300 FC T+ST
1
преговара
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Германија, Hockenheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
преса за четвртасти бали CLAAS QUADRANT 5300 FC T+ST
1
108.500 € USD ≈ 117.400 US$
Година 2018 Километража 203 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Hockenheim
преса за четвртасти бали LELY Welger D 6060
5
преговара
Висина на бала 700 мм Максимална должина на бала 1200 мм Работна брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 8667 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Landsberg
нови преса за четвртасти бали JOHN DEERE L1524
18
136.850 € USD ≈ 148.000 US$
Работна брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 5730 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
преса за четвртасти бали VICON LB 12000
15
15.882 € USD ≈ 17.180 US$
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Manching
преса за четвртасти бали JOHN DEERE F440E
5
16.249,58 € USD ≈ 17.580 US$
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-33397 Rietberg
преса за четвртасти бали KRONE VARIO PACK 1500 MULTICUT
5
12.500 € USD ≈ 13.520 US$
Година 2004-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-33397 Rietberg
преса за четвртасти бали JOHN DEERE 990
5
28.000 € USD ≈ 30.290 US$
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-33397 Rietberg
преса за четвртасти бали JOHN DEERE 592
5
12.500 € USD ≈ 13.520 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-33397 Rietberg
преса за четвртасти бали JOHN DEERE V461M
4
39.500 € USD ≈ 42.730 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-33397 Rietberg
преса за четвртасти бали JOHN DEERE 990
7
25.000 € USD ≈ 27.040 US$
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-33397 Rietberg
нови преса за четвртасти бали FORTSCHRITT K434
2
ВИДЕО
преговара
Ширина на бала 360 мм Висина на бала 460 мм Максимална должина на бала 1200 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Schlettau
нови преса за четвртасти бали FORTSCHRITT K434
2
ВИДЕО
преговара
Ширина на бала 360 мм Висина на бала 460 мм Максимална должина на бала 1200 мм
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Schlettau
нови преса за четвртасти бали FORTSCHRITT K434 *neu*
2
ВИДЕО
преговара
Ширина на бала 360 мм Висина на бала 460 мм Максимална должина на бала 1200 мм
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Schlettau
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 414 огласа
Прикажи
Претплати се