Филтри -

Преси за четвртасти бали

Резултати од пребарување: 900 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Преси за четвртасти бали: 900 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
преса за четвртасти бали CLAAS Quadrant 1150
28
аукција 9,66 € SEK USD 100 SEK ≈ 11,06 US$
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали TANCO 1514 Autowrap
19
аукција 5.064 € SEK USD 52.400 SEK ≈ 5.796 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преса за четвртасти бали MCCORMICK International B46
17
аукција 96,65 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 110,60 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали CLAAS  Markant 40
11
аукција 212,60 € SEK USD 2.200 SEK ≈ 243,30 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали Rivierre Casalis Grac
21
аукција 116 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 132,70 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали CLAAS Quadrant 3200 Rot Cut
59
аукција 6.282 € SEK USD 65.000 SEK ≈ 7.189 US$
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 600 мм
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
преса за четвртасти бали Fahr Rivale 1
7
аукција 19,33 € SEK USD 200 SEK ≈ 22,12 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Svenljunga
преса за четвртасти бали GALLIGNANI
8
8.850 € USD ≈ 10.130 US$
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Турција, BALIKESİR
преса за четвртасти бали GALLIGNANI 2005
8
8.000 € USD ≈ 9.155 US$
Ширина на бала 36 мм Висина на бала 46 мм
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Турција, BALIKESİR
преса за четвртасти бали
8
8.500 € USD ≈ 9.727 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1.45 м
Турција, BALIKESİR
нови преса за четвртасти бали ELİBOL 2020
13
ВИДЕО
10.000 € USD ≈ 11.440 US$
Ширина на бала 460 мм Висина на бала 360 мм Максимална должина на бала 1200 мм Работна брзина 7 км/ч
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 960 A
4
24.800 € USD ≈ 28.380 US$
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 900 мм Максимална должина на бала 2500 мм
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rimavská Sobota
оштетен преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB980
3
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Linköping
преса за четвртасти бали WELGER
14
цена на барање
Година 1/1995 Километража Ширина на опфаќање
Грција
преса за четвртасти бали JOHN DEERE V451 M
5
44.900 € USD ≈ 51.380 US$
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 900 огласа
Прикажи
Претплати се