Преносни вилушкари

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Преносни вилушкари: 101 огласа

нови преносен вилушкар MAZAKA TMF25K
10
преговара
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.45 м
Година 2018 Километража Сила 34.6 kW
Турција, Melikgazi-Kayseri
преносен вилушкар KOOI Reachfork RR4 Lastbils Truck
8
€ 6.994 USD ≈ US$ 7.739
Година 2005 Километража Сила
Шведска, 62 Trelleborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
преносен вилушкар PALFINGER Crayler CR50
8
€ 19.501 USD ≈ US$ 21.578
Година Километража 447 м/ч Сила 65 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
преносен вилушкар MOFFETT M4 25.4
6
преговара
Година 2007 Километража 1566 км Сила
Холандија, Stroe
преносен вилушкар TERBERG TKL-M-3x3
5
преговара
Година 2013 Километража 897 км Сила
Холандија, Stroe
преносен вилушкар MOFFETT ZRTV3-3-3-3035
6
преговара
Висина на подигање 3.5 м
Година 2018 Километража 740 км Сила
Холандија, Stroe
преносен вилушкар MOFFETT M4 25.4
4
преговара
Година 2008 Километража 1690 км Сила
Холандија, Stroe
преносен вилушкар PALFINGER F3-253 Px
14
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.106
Носивост 2500 кг
Година 2011 Километража Сила
Германија, Sinzing
преносен вилушкар MANITOU TMT315 SIFL Truck Mounted Forklift
23
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.106
Носивост 2240 кг Гориво дизел
Година 2003 Километража 1563 м/ч Сила 40 кс
Холандија, Leende
преносен вилушкар MANITOU TMT 320
17
€ 3.950 USD ≈ US$ 4.371
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2002-12-12 Километража 1198 м/ч Сила
Холандија, Stampersgat
преносен вилушкар PALFINGER Crayler
9
€ 2.669 DKK USD DKK 19.900 ≈ US$ 2.953
Година Километража Сила
Данска, Haderslev
преносен вилушкар Andere DFP 1.0
1
€ 4.000 USD ≈ US$ 4.426
Носивост 1000 кг Гориво дизел
Година 1988 Километража Сила
Германија, Bovenden
преносен вилушкар ST.6. D.6.2528.D.R
2
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 1999 Километража Сила
Германија, Bovenden
преносен вилушкар STILL EGP12
4
преговара
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2012 Километража 2001 м/ч Сила
Германија, Stuhr
преносен вилушкар Kooiaap
10
преговара
Носивост 2000 кг
Година 1997-01-01 Километража Сила
Холандија, Nieuwerbrug
Омилени : 0 Споредба : 0