Филтри -

Предни фрези за асфалт

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Предни фрези за асфалт: 87 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
предна фреза за асфалт SIMEX Pl 3515
5
аукција 19,13 € SEK USD 200 SEK ≈ 21,60 US$
Година 2009 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шведска, Karlstad
предна фреза за асфалт WIRTGEN SF 1750
6
57.600 € USD ≈ 65.030 US$
Година 1986 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Грција, Drepano
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
предна фреза за асфалт SIMEX PL600
3
2.500 € USD ≈ 2.822 US$
Година 01/1995 Ширина на опфаќање 600 мм Длабочина на обработка 250 мм
Турција
нови предна фреза за асфалт NG Soil Stabilization System
12
24.000 € USD ≈ 27.100 US$
Година 09/2019 Ширина на опфаќање 2000 мм Длабочина на обработка 4000 мм
Турција, ANKARA
предна фреза за асфалт Rockwheel Clearance
4
цена на барање
Година 2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Норвешка, Larvik
предна фреза за асфалт SIMEX PLB300 milling
11
1.894 € USD ≈ 2.138 US$
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 100 мм
Норвешка, Tiller
предна фреза за асфалт Rockwheel asfaltfres
5
цена на барање
Година 2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Норвешка, Larvik
предна фреза за асфалт FAE MTL-225
10
60.000 € USD ≈ 67.740 US$
Година 2017 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Унгарија, Penészlek
предна фреза за асфалт BOBCAT WS18 wheel saw
8
6.500 € USD ≈ 7.338 US$
Година 2005 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Dresden
нови предна фреза за асфалт JCB 3CX №1000387
9
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Житомир
предна фреза за асфалт BOBCAT 18
3
7.600 € USD ≈ 8.580 US$
Година 2011 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Київ
предна фреза за асфалт SIMEX TF600
8
18.600 € USD ≈ 21.000 US$
Година 2019 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Roma
предна фреза за асфалт WIRTGEN Dutzi SBF 2500
22
28.500 € USD ≈ 32.180 US$
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Холандија, Holten
предна фреза за асфалт SIMEX PL400
6
4.000 € USD ≈ 4.516 US$
Година 1996 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Roma
нови предна фреза за асфалт MB Crusher  MB-R900
2
ВИДЕО
цена на барање
Година 10/2018 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Италија, Fara Vicentino (VI)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се