Филтри -

Поткопувачи

Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Поткопувачи: 229 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
поткопувач Tjälrivare  B30
5
аукција аукција
Година
Шведска, Karlstad
поткопувач Tjälkrok 16T Grävmaskin Volvo 16T
6
аукција 955 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 1.072 US$
Година
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
поткопувач CATERPILLAR GRADER 12H-140H-160H REAR RIPPER
4
цена на барање
Година
Грција, Elefsina
поткопувач XCENTRIC XR 40
2
43.000 € USD ≈ 48.260 US$
Година 2017
Бугарија, Sofia
поткопувач RIPPER ZA ROVOKOPAČ
6
цена на барање
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
нови поткопувач GALEN RIPPER ATTACHMENT
5
ВИДЕО
15 € USD ≈ 16,84 US$
Година
Турција, Ankara
поткопувач CATERPILLAR RIPPER ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ GRADER 14G
21
цена на барање
Година 1993
Грција, Πάτρα
нови поткопувач RİPPER ATTACHMENTS
7
1.800 € USD ≈ 2.020 US$
Година 2019
Турција, ANKARA
нови поткопувач BALAVTO Riper for Evcavator -
4
цена на барање
Година 2019
Словенија, Ajdovščina
поткопувач USED CAT D7 D7G BULLDOZER RIPPER SHANK CYLINDERS
28
цена на барање
Година 1989
Турција, Adana
поткопувач KOMATSU D60 + D 65
3
цена на барање
Година
Австрија, Bergland
поткопувач CATERPILLAR Einzahnaufreisser
7
цена на барање
Година
Австрија, Haid
поткопувач DIMA 15066/22 SCARPETTE PER RIPPER
1
цена на барање
Година
Италија, Tortolì
поткопувач Sonstige Farmax DHP 185 LHD
5
3.800 € USD ≈ 4.265 US$
Година
Германија, 25767 Albersdorf
поткопувач Ripper
5
3.000 € USD ≈ 3.367 US$
Година
Белгија, ST.VITH
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 229 огласа
Прикажи
Претплати се