Филтри -

Полуприколки Zasław

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

82 огласа: Полуприколки Zasław

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 55.7 м³ Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 01/2024 Километража Носивост 28500 кг
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 01/2024 Километража Носивост
Романија, Cluj-Napoca
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 01/2024 Километража Носивост 29500 кг
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 59.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража Носивост 28600 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 29050 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 28700 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 42.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2018-11 Километража Носивост 33400 кг
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2020-02 Километража Носивост 33400 кг
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2018-09 Километража Носивост 33400 кг
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 28810 кг
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2016 Километража Носивост 4000 кг
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2020-01 Километража Носивост
Чехија, Hodonín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 50.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 31550 кг
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-10 Километража Носивост 32000 кг
Естонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 28920 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1130 мм
Година 2024 Километража Носивост 27200 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2020 Километража Носивост
Словачка
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 30400 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 28800 кг
Полска, Bodzentyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се