Филтри -

Полуприколки Reisch

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Полуприколки Reisch

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2007 Километража Носивост
Литванија, Molėtai
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 23.47 м³
Година 2007 Километража Носивост 29280 кг
Данска, Hedensted
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Подвижен под
Носивост 30920 кг Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Сила
Германија, Essen-Bergeborbeck
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02 Километража Носивост
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2011 Километража Носивост 28500 кг
Полска, Kłobuck
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража Носивост 27400 кг
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
5.490 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 28600 кг
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
15.870 € PLN 68.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 28 м³
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Trzebień
Контактирајте го продавачот
12.971 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража Носивост 26100 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Подвижен под
Зафатнина 90 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 4 мм
Година 2007 Километража Носивост
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража Носивост 27350 кг
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Зафатнина 86 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-08 Километража 1001 км Носивост 25400 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 28600 кг
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража Носивост 27400 кг
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2016 Километража Носивост 27400 кг
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
9.299 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 36.8 м³
Година 1998 Километража Носивост 29300 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
16.599 €
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост 25780 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 35 м³
Година 1999 Километража Носивост 29300 кг
Германија, Lübbecke
полуприколка кипер Reisch RHKS32/18 24 Kubik полуприколка кипер Reisch RHKS32/18 24 Kubik полуприколка кипер Reisch RHKS32/18 24 Kubik
3
Контактирајте го продавачот
8.399 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост 26480 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
9.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 23 м³
Година 2009 Километража Носивост
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 88.69 м³
Година 2007 Километража Носивост 26550 кг
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
15.830 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 27.99 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09 Километража Носивост 27760 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
15.830 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража Носивост 27950 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
15.830 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-08 Километража Носивост 27760 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 50 м³ Висина на петто тркало 1200 мм
Година 04/2024 Километража Носивост
Унгарија, Budapest M0 ring
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи