Филтри -

Полуприколки Mega

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

49 огласа: Полуприколки Mega

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
16.100 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка за превоз на дрва
Година 2015 Километража Носивост
Украина, Khust
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 50 м³
Година 2018 Километража Носивост
Украина, Запоріжжя
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 11500000 мм
Година Километража Носивост 30500 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
52.750 € UAH 2.300.000 UAH
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 55 м³
Година 2023 Километража 1000 км Носивост
Украина, Hlybochytsia
Контактирајте го продавачот
28.200 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 59 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2016 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
27.700 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
22.600 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 33 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2008 Километража Носивост 28260 кг
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 26700 кг
Полска, Człopa
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2013 Километража Носивост
Хрватска, Višnjevac
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Чехија, Jihlava
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Носивост 28200 кг Зафатнина 32.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2022 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година Километража Носивост 32050 кг
Полска, Nysa
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.050 € PLN 199.000 PLN
Полуприколка за превоз на метален отпад
Зафатнина 51.41 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година Километража Носивост
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.050 € PLN 199.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2024 Километража Носивост 47000 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.200 € PLN 299.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 12/2023 Километража 1350 км Носивост 56600 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 11500000 мм
Година Километража Носивост 32050 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 11500000 мм
Година Километража Носивост 31800 кг
Полска, Bełchatów
MEGA Trailers Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.656 €
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 55 м³
Година 2015 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
6.920 € PLN 29.900 PLN
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 28550 кг
Полска, Świdnica
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2023 Километража 1000 км Носивост
Украина, Новоселицкий рн, с. Магала
Контактирајте го продавачот
56.200 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка за превоз на зрна
Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 1000 км Носивост
Украина, Новоселицкий рн, с. Магала
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост
Естонија, Purku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи