Филтри -

Полуприколки Legras

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Полуприколки Legras

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 30680 кг
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Година 07/1987 Километража Носивост 24580 кг
Франција, Bourron Marlotte
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 91.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2024 Километража Носивост 31220 кг
Чехија, Milevsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 94.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 10 мм
Година 2023 Километража Носивост 38700 кг
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Подвижен под
Зафатнина 98766 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-02-25 Километража Носивост 31020 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража Носивост
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 91 м³
Година Километража Носивост 38475 кг
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост 33220 кг
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Полуприколка со подвижен под
Година 11/2014 Километража Носивост
Франција, Wambrechies
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 95 м³
Година 05/2012 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Подвижен под
Година 2010 Километража Носивост 29500 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 38500 кг
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 33620 кг
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Полуприколка со ниска платформа
Година 1990-04-01 Километража Носивост 29010 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 92 м³
Година 2022 Километража Носивост 41850 кг
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 92 м³
Година 2021 Километража Носивост 33840 кг
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Година 2022 Километража Носивост
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
46.750 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 91 м³
Година 08/2020 Километража Носивост
Португалија, Carregal do Sal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 70.04 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-07-13 Километража Носивост 24750 кг
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Подвижен под
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08 Километража Носивост
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-09 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Подвижен под
Година 2007 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Подвижен под
Година 2007 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Подвижен под
Година 2010 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Подвижен под
Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2012 Километража Носивост
Португалија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се