Филтри -

Полуприколки Janmil

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Полуприколки Janmil

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 55 м³
Година 2016 Километража 701813 км Носивост 29500 кг
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Полуприколка за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Киргистан, Bishkek
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2024 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2016 Километража Носивост
Полска, Łęczyca
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 38.59 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1225 мм
Година 2021 Километража 1000 км Носивост 38000 кг
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
31.260 € PLN 136.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 34500 кг
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 28500 кг
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 12/2023 Километража Носивост 48000 кг
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Полуприколка кипер
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
58.610 € PLN 255.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 35500 кг
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 950 мм
Година 01/2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 950 мм
Година 2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 75 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2022 Километража 50000 км Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
35.630 € PLN 155.000 PLN
Полуприколка кипер
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 0/2023 Километража Носивост 34500 кг
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2022 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 46 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 11/2023 Километража Носивост 28800 кг
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост
Полска, KLUKI
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Полуприколка кипер
Година 2019 Километража Носивост 37500 кг
Холандија, Venlo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се