Филтри -

Полуприколки Fesan

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи

19 огласа: Полуприколки Fesan

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
Полуприколка кипер
2023
Носивост 60000 кг Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 11000 кг Оски 4 Висина на петто тркало 1350 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Носивост 38000 кг Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6800 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1350 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
Полуприколка платформа
2022
Носивост 32100 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6900 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1210 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Носивост 31600 кг Зафатнина 50.21 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7400 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1170 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
2022
Носивост 42500 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8500 кг Оски 4 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со церада
2022
Носивост 32000 кг Зафатнина 90 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7000 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1187 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Носивост 32200 кг Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6800 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Носивост 31300 кг Зафатнина 58 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7700 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
2022
Суспензија пневматски/пневматски Оски 4 Висина на петто тркало 1350 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на зрна
2022
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
2022
Суспензија пневматски/пневматски Оски 2 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
2022
Носивост 34650 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4350 кг Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
2022
Носивост 51000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 15000 кг Оски 4 Висина на петто тркало 1350 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
2022
Носивост 41500 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 12500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Носивост 45000 кг Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина Нето тежина 9000 кг Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
2022
Носивост 34900 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 3600 кг Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
2022
Носивост 27600 кг Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7900 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со рамна платформа
2022
Носивост 42000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи