Филтри -

Полуприколки Emtech

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Полуприколки Emtech

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови полуприколка со ниска платформа Emtech SERIA: NNZ-R, MODEL: 4.NNZ-1R-2N (NA) нови полуприколка со ниска платформа Emtech SERIA: NNZ-R, MODEL: 4.NNZ-1R-2N (NA)
2
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2024 Километража Носивост 44500 кг
Полска, Szczerców
нови полуприколка со ниска платформа Emtech SERIA: NPZ, MODEL: 3.NPZ-1R-1N (NA) нови полуприколка со ниска платформа Emtech SERIA: NPZ, MODEL: 3.NPZ-1R-1N (NA)
2
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 950 мм
Година 2024 Километража Носивост 36500 кг
Полска, Szczerców
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
77.820 € PLN 338.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража Носивост 51000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.590 € PLN 185.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Носивост 14000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
73.670 € PLN 320.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 25000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.370 € PLN 310.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 47000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.160 € PLN 270.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 27500 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
42.590 € PLN 185.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 14000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.210 € PLN 179.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 24000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.530 € PLN 302.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 37000 кг
Полска, Szczerców
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.890 € PLN 195.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2023 Километража Носивост 15000 кг
Полска, Szczerców
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
124.300 € PLN 540.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2023 Километража Носивост 26000 кг
Полска, Szczerców
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.940 € PLN 225.600 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2023 Километража Носивост 34000 кг
Полска, Szczerców
ATE Trailers
1 година на Autoline
полуприколка со ниска платформа Emtech Emtech 4.NNP-1R-2N (NA) полуприколка со ниска платформа Emtech Emtech 4.NNP-1R-2N (NA) полуприколка со ниска платформа Emtech Emtech 4.NNP-1R-2N (NA)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2023 Километража Носивост 53500 кг
Полска, Szczerców
полуприколка со ниска платформа Emtech NNR 65 полуприколка со ниска платформа Emtech NNR 65
2
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Година Километража Носивост
Чехија
полуприколка со ниска платформа Emtech 3.NNZ-1R-1N (NA) полуприколка со ниска платформа Emtech 3.NNZ-1R-1N (NA) полуприколка со ниска платформа Emtech 3.NNZ-1R-1N (NA)
3
Контактирајте го продавачот
52.950 € PLN 230.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2019 Километража Носивост 36800 кг
Полска, Szczerców
Контактирајте го продавачот
55.020 € PLN 239.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2024 Километража Носивост 37500 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.050 € PLN 200.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2021 Километража Носивост 37000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
65.620 € PLN 285.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2024 Километража Носивост 37000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
75.980 € PLN 330.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2024 Километража Носивост 35500 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
73.670 € PLN 320.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2023 Километража Носивост 35000 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.200 € PLN 205.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 34500 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
124.300 € PLN 540.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража Носивост 23200 кг
Полска, Bełchatów
ATE Trailers
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.020 € PLN 239.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост 10500 кг
Полска, Nowa Huta
полуприколка со ниска платформа Emtech 3.NNP-1R-1N (NA) полуприколка со ниска платформа Emtech 3.NNP-1R-1N (NA) полуприколка со ниска платформа Emtech 3.NNP-1R-1N (NA)
3
Контактирајте го продавачот
45.590 € PLN 198.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2020 Километража Носивост 31500 кг
Полска, Szczerców
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се