Филтри -

Полуприколки De Buf

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Полуприколки De Buf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28710 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2013-02-20 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 12 м³
Година 2012 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
полуприколка мешалка за бетон De Buf Mixer 10 M³
1
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Белгија, Wingene
полуприколка мешалка за бетон De Buf
1
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2005-03-25 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2006-07-07 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2014-05-13 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 123 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 03/2017 Километража Носивост 25380 кг
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2017-03-21 Километража Носивост 30040 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2018-09-03 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2017 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2011-10-11 Километража Носивост 24280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Километража Носивост
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 777 м/ч Носивост 16040 кг
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 1 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
49.890 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража 1 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража 2130 м/ч Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2011-10-11 Километража Носивост 24280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка мешалка за бетон
Зафатнина 15 м³
Година 2008 Километража Носивост 28540 кг
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Полуприколка мешалка за бетон
Година 2005-11-07 Километража Носивост 27960 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се