Филтри -

Полуприколки D-TEC

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

118 огласа: Полуприколки D-TEC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2006-05-02 Километража Носивост 37700 кг
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 43000 кг
Германија, Banzkow
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2017-06-01 Километража Носивост
Холандија, OSSENDRECHT
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 01/2008 Километража Носивост 37700 кг
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 01/2005 Километража Носивост 45550 кг
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година Километража Носивост 34308 кг
Холандија, Kesteren
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2017-09-07 Километража Носивост 38117 кг
Холандија, OSSENDRECHT
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-04-05 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 02/2012 Километража Носивост 38216 кг
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 12/2014 Километража Носивост 38038 кг
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Полуприколка-шасија
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Полуприколка-шасија
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1180 мм
Година 01/2023 Километража Носивост 39100 кг
Холандија, Kesteren
нови полуприколка-шасија D-TEC FLEXITRAILER FT-HD нови полуприколка-шасија D-TEC FLEXITRAILER FT-HD нови полуприколка-шасија D-TEC FLEXITRAILER FT-HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1280 мм
Година 02/2023 Километража Носивост 39200 кг
Холандија, Kesteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1280 мм
Година 2023 Километража Носивост 39150 кг
Романија, ROMAN
нови полуприколка-шасија D-TEC PORTMASTER PM-3 B нови полуприколка-шасија D-TEC PORTMASTER PM-3 B
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1180 мм
Година 04/2023 Километража Носивост 39100 кг
Холандија, Kesteren
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 54540 кг
Полска, Subkowy
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1110 мм
Година 2022 Километража Носивост
Полска, Sieradz
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 07/2014 Километража Носивост 37876 кг
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Полуприколка-шасија
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 € Без ДДВ
Полуприколка-шасија
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Полуприколка-шасија
Година Километража Носивост
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 05/2003 Километража Носивост 53300 кг
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост 37700 кг
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
7.865 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка за превоз на контејнери
Година 2008 Километража Носивост 37740 кг
Чехија, Boleslavska
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи