Филтри -

Полуприколки Berger

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Полуприколки Berger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.490 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Носивост
Австрија
Контактирајте го продавачот
17.890 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Носивост
Австрија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.890 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража Носивост
Австрија
Контактирајте го продавачот
3.924 € CZK 99.000 CZK
Полуприколка со церада
Година 2008 Километража Носивост
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
21.950 € PLN 95.500 PLN
Полуприколка со церада
Година 2021 Километража Носивост 29480 кг
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2008 Километража Носивост 24000 кг
Полска
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2014 Километража Носивост 34000 кг
Полска
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2017 Километража Носивост
Шведска
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 80 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Полска, Nowe Miasto Lubawskie
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Висина на петто тркало 500000 мм
Година 2018 Километража Носивост
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража Носивост 26200 кг
Полска, Bodzentyn
полуприколка со церада Berger light 13.60 полуприколка со церада Berger light 13.60
2
Контактирајте го продавачот
Полуприколка со церада
Година 2011 Километража Носивост
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража Носивост 26200 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
11.285,77 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 2015 Километража Носивост
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 91.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02 Километража Носивост 29890 кг
Германија, Lübesse
Контактирајте го продавачот
27.350 € PLN 119.000 PLN
Полуприколка со ниска платформа
Година 2014 Километража Носивост
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2019 Километража Носивост 29570 кг
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 03/2018 Километража Носивост
Полска, Izabelin
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Година 02/2017 Километража Носивост 29520 кг
Полска, Izabelin
Контактирајте го продавачот
4.367 € PLN 19.000 PLN
Полуприколка со церада
Година 2008 Километража Носивост 24000 кг
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Полуприколка завеса
Година 11/2018 Километража Носивост
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
10.115 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража Носивост 32940 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година Километража Носивост 27000 кг
Бугарија, гр.ПЕТРИЧ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража Носивост
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
8.925 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража Носивост 33610 кг
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се