Филтри -

Полуприколки Ackermann

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

26 огласа: Полуприколки Ackermann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 03/2004 Километража Носивост 29250 кг
Холандија, Schimmert
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража Носивост 4810 кг
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Година 2003-07-16 Километража Носивост 13300 кг
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост 26750 кг
Германија, Essen-Bergeborbeck
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Зафатнина 72 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 21560 кг
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
аукција 2.245 € DKK 16.750 DKK
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 20350 кг
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 01/2008 Километража Носивост 30040 кг
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 01/2009 Километража Носивост 30350 кг
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 1993-05-26 Километража Носивост 21000 кг
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 12920 кг
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Зафатнина 80.03 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-04 Километража Носивост 10350 кг
Германија, Langenhagen
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 41.09 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост 10200 кг
Германија, Bakum
полуприколка ладилник Ackermann AS-F 20/13.6 Zl.-ZG полуприколка ладилник Ackermann AS-F 20/13.6 Zl.-ZG
2
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 73.54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-06 Километража 1001 км Носивост 21470 кг
Германија, Bovenden
полуприколка фургон Ackermann  AS-F18/13.6EL полуприколка фургон Ackermann  AS-F18/13.6EL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1998 Километража Носивост 7700 кг
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
3.213 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-09 Километража Носивост 20880 кг
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-09 Километража Носивост 26060 кг
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
18.100 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 1500 кг
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка фургон
Година 1998 Километража Носивост
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11 Километража Носивост 12920 кг
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 1001 км Носивост 4810 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража 1001 км Носивост 4000 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 71.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража 1001 км Носивост 4300 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-10 Километража 1001 км Носивост 3890 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 71.08 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража 1001 км Носивост 4300 кг
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
Година 12/2008 Километража Носивост 29260 кг
Холандија, Schimmert
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи