Филтри -

Полуприколки за превоз на контејнери Turbos Hoet

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Полуприколки за превоз на контејнери Turbos Hoet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-07-07 Километража Носивост
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 2010-06-16 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година Километража Носивост
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 9 км Носивост
Белгија, Roeselare
полуприколка за превоз на контејнери Turbos Hoet Skelet 30-40-45 ft
1
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Година 2009 Километража Носивост 34840 кг
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Носивост 34840 кг
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Година 2006 Километража Носивост 34850 кг
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2018-05-06 Километража Носивост 35050 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2018-05-07 Километража Носивост 34810 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
полуприколка за превоз на контејнери Turbos Hoet Container Transport полуприколка за превоз на контејнери Turbos Hoet Container Transport полуприколка за превоз на контејнери Turbos Hoet Container Transport
3
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Година 2005-03-02 Километража Носивост 35080 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража Носивост 34500 кг
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Година 2011 Километража Носивост 34840 кг
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Година 2014 Километража Носивост 36970 кг
Холандија, Oud Gastel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се