Филтри -

Полуприколки за превоз на контејнери LeciTrailer

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи

21 огласа: Полуприколки за превоз на контејнери LeciTrailer

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2008
Оски 3
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2007
Суспензија пружина/пружина Оски 2
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
2015
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2014
Оски 3
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Контактирајте го продавачот
полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer LTC3ES полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer LTC3ES полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer LTC3ES
3
цена на барање
2010
Носивост 33320 кг Оски 3
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
2013
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Франција, Strasbourg
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
2004
Носивост 34200 кг Нето тежина 4800 кг Оски 3
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
2017
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, Lucena City
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
2001
Носивост 33400 кг Нето тежина 4600 кг Оски 3
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
12.000 €
2011
Оски 3
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
2017
Носивост 36290 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5710 кг Оски 3
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2015
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
2004
Носивост 34200 кг Нето тежина 4800 кг Оски 3
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
2015
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer
3
4.750 € Без ДДВ
2002
Носивост 27500 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4500 кг Оски 2
Португалија, Penafiel
Контактирајте го продавачот
полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer Skeletal Trailer полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer Skeletal Trailer полуприколка за превоз на контејнери LeciTrailer Skeletal Trailer
3
14.000 €
2015
Шпанија, Ctra. Alcalá A Daganzo, Km. 4,7 Pol. Ind. Camporrosso Avda. Buenos Aires S/N Alcalá De Henares – Madrid Spain
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
1994
Суспензија пружина/пружина Нето тежина 4250 кг Оски 2
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи