Филтри -

Полуприколки за превоз на контејнери Fliegl

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Полуприколки за превоз на контејнери Fliegl

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост 33040 кг
Франција, Saint Privat des Vieux
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 1/2005 Километража Носивост
Словачка, Levice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.560 € PLN 115.000 PLN
Година 2023 Километража Носивост
Полска, Lubicz
нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl SDS 380 V1 нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl SDS 380 V1 нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl SDS 380 V1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Носивост
Италија, Lavagna (GE)
нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl Vario V1 нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl Vario V1 нови полуприколка за превоз на контејнери Fliegl Vario V1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража Носивост 34300 кг
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 2009 Километража Носивост 33700 кг
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Година 2011 Километража Носивост 36100 кг
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година 2015 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година 2009 Километража Носивост 33700 кг
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1120 мм
Година 06/2019 Километража Носивост 32100 кг
Полска, Siechnice
Контактирајте го продавачот
3.275 €
Година 1999 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2020 Километража Носивост 32920 кг
Хрватска, Čakovec
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2002 Километража Носивост
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1300 мм
Година 2024 Километража Носивост 26120 кг
Германија, Triptis
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 2013 Километража Носивост 33005 кг
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1245 мм
Година 02/2024 Километража Носивост 33850 кг
Полска, Siechnice
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 09/2023 Километража Носивост 33250 кг
Полска, Siechnice
Контактирајте го продавачот
3.495 €
Година 1999 Километража Носивост
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се