Филтри -

Полуприколки за превоз на дрва Schwarzmüller

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи

20 огласа: Полуприколки за превоз на дрва Schwarzmüller

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
11.900 € Без ДДВ
Носивост 33650 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5350 кг Оски 3
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
2012
1001 км
Носивост 32850 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
27.900 € Без ДДВ
2020
Носивост 32480 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5820 кг Оски 3
Германија, Mengen-Hohentengen
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
2022
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
2020
Носивост 33400 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2020
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Mengen-Hohentengen
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
2014
Суспензија пружина/пружина Нето тежина 4240 кг Оски 2
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2016
Оски 3
Словачка
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
2004
Носивост 29180 кг Оски 3
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
2022
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
Носивост 28000 кг Суспензија пружина/пружина Нето тежина 7000 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Чехија, Chrudim
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
2022
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
2008
Носивост 29000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6000 кг Оски 3
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
2017
Носивост 32550 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
2017
Носивост 32550 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2021
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2021
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
2014
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2021
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
2021
1001 км
Носивост 32800 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи