Филтри -

Полуприколки со ниска платформа Scorpion Trailer

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи

22 огласа: Полуприколки со ниска платформа Scorpion Trailer

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2024
Носивост 44000 кг Суспензија хидраулично Нето тежина 10500 кг Оски 3
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
Носивост 55000 кг Суспензија хидраулично Нето тежина 11000 кг Оски 4
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2024
Носивост 68000 кг Суспензија хидраулично Нето тежина 11500 кг Оски 5
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2021
Суспензија хидраулично Оски 4
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Суспензија пружина/пневматски Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2024
Носивост 23500 кг Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 6500 кг Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Носивост 78000 кг Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 12500 кг Оски 5
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Суспензија пружина/пневматски Оски 4
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Суспензија пневматски/пневматски Оски 6
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2023
Носивост 44000 кг Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 11000 кг Оски 3
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
52.460 € 225.000 PLN
2023
Нето тежина 10500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
55.720 € 239.000 PLN
2023
Нето тежина 12000 кг Оски 4
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
50.130 € 215.000 PLN
2023
Носивост 41500 кг Нето тежина 10500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
53.390 € 229.000 PLN
2023
Нето тежина 12000 кг Оски 4
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
47.800 € 205.000 PLN
2023
Нето тежина 10500 кг Оски 3
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
55.720 € 239.000 PLN
2023
Носивост 41500 кг Нето тежина 10500 кг Оски 3 Висина на петто тркало 1250 мм
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
27.280 € 117.000 PLN
2023
Носивост 19000 кг Нето тежина 5000 кг Оски 2
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
31.690 € 135.900 PLN
2023
Носивост 23500 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 7500 кг Оски 3
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
60.390 € 259.000 PLN
2023
Нето тежина 12000 кг Оски 4 Висина на петто тркало 1250 мм
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
55.720 € 239.000 PLN
2023
Носивост 50000 кг Нето тежина 12000 кг Оски 4 Висина на петто тркало 1200 мм
Полска, Teresin
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
2021
Носивост 44000 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2022
Оски 4
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи