Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон De Buf

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Полуприколки мешалки за бетон De Buf

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28710 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 2013-02-20 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон De Buf Модел на мешалка за бетон BM 12-36-2
Година 2012 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
полуприколка мешалка за бетон De Buf Mixer 10 M³
1
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Носивост
Белгија, Wingene
полуприколка мешалка за бетон De Buf
1
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Резервоар за вода 600 л
Година 2005-03-25 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Резервоар за вода 600 л
Година 2006-07-07 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Резервоар за вода 600 л
Година 2014-05-13 Километража Носивост
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 123 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел на мешалка за бетон DeBuf 12m3 Висина на петто тркало 1200 мм Резервоар за вода 600 л
Година 03/2017 Километража Носивост 25380 кг
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Година 2017-03-21 Километража Носивост 30040 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Година 2016-12-12 Километража Носивост 28280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Година 2018-09-03 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Година 2017 Километража Носивост 30000 кг
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Година 2011-10-11 Километража Носивост 24280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон De Buf Модел на мешалка за бетон Bm10 33 2b Резервоар за вода 450 л
Година 02/2013 Километража Носивост
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Модел на мешалка за бетон PUMI Резервоар за вода 9000 л Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2008 Километража 777 м/ч Носивост 16040 кг
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2008-05 Километража 1 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
49.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон De Buf Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 24 м
Година 2007-08 Километража 1 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
59.890 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
9.890 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07 Километража 2130 м/ч Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Година 2011-10-11 Километража Носивост 24280 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15 м³
Година 2008 Километража Носивост 28540 кг
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2005-11-07 Километража Носивост 27960 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се