Филтри -

Полуприколки ладилници SOR

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи

0 огласа: Полуприколки ладилници SOR

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Полуприколки ладилници"

30.900 €
2021
Носивост 30233 кг Зафатнина 87.35 м³ Нето тежина 8767 кг Оски 3
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
2014
Носивост 28160 кг Зафатнина 865215 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 9840 кг Оски 3
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
24.900 €
2014
Носивост 15238 кг Зафатнина 87.42 м³ Нето тежина 8762 кг Оски 3
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
7.900 €
2016
Зафатнина 88.49 м³ Оски 3
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
2016
Носивост 33130 кг Нето тежина 8870 кг Оски 3
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
41.000 €
2021
Гориво дизел Носивост 27000 кг Нето тежина 8410 кг Оски 3
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
41.000 €
2022
Гориво дизел Носивост 27000 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
27.500 €
2018
Гориво дизел Носивост 27000 кг Зафатнина 88.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8847 кг Оски 3
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
2017
Носивост 39000 кг Нето тежина 9255 кг
Холандија, Groesbeek
Контактирајте го продавачот
полуприколка ладилник Krone SD CARRIER VECTOR 1950MT
1
18.000 € Без ДДВ
2016
Нето тежина 9129 кг Оски 3
Литванија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
2011
1 км
Носивост 22220 кг Зафатнина 57.29 м³ Нето тежина 7780 кг Оски 2
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
2015
1 км
Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
40.500 €
2021
Гориво дизел Носивост 27000 кг Нето тежина 8410 кг Оски 3
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
27.500 €
2019
Гориво дизел Носивост 27000 кг Нето тежина 8410 кг Оски 3
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
2011
Нето тежина 8450 кг Оски 3
Чехија, Praha - Horní Počernice
Контактирајте го продавачот
полуприколка ладилник Schmitz SKO 24
1
20.000 €
2008
100 км
Гориво дизел Оски 3
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
2012
Носивост 30560 кг Зафатнина 80.54 м³ Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 84450 кг Оски 3
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
2015
Носивост 33343 кг Нето тежина 8657 кг Оски 3
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
44.100 €
2021
Гориво дизел Носивост 27000 кг Зафатнина 87.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.500 €
2018
Гориво дизел Носивост 27000 кг Нето тежина 8847 кг Оски 3
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.500 €
2021
Гориво дизел Носивост 27000 кг Оски 3
Холандија, Heteren
ClassTrucks Netherlands
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.200 €
2022
Гориво дизел Носивост 27000 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.500 €
2021
Гориво дизел Носивост 27000 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 3
Холандија, Heteren
ClassTrucks Netherlands
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
полуприколка ладилник Krone SD
1
31.500 € Без ДДВ
2020
Нето тежина 8232 кг Оски 3
Литванија
Контактирајте го продавачот
21.660 € 92.900 PLN
2014
Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 8910 кг Оски 3
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи