Полуприколка ладилник CHEREAU

€ 20.930
Бруто цена
€ 17.500
Нето цена
≈ US$ 19.778
Контактирајте го продавачот
Марка CHEREAU
Тип полуприколка ладилник
Година на производство 02/2010
Прва регистрација 2010-02-12
Локација Франција St Priest
Датум на објавување мар 14, 2019
Autoline ID ZA17904
Каросерија
Шасија челична
Оски
Марка MERCEDES
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
ABS
Дополнителна опрема
Разладен уред
Марка THERMO KING - SL300
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти ENC
Испрати порака
captcha
Слични огласи