Филтри -

Полуприколки кипер Zasław

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Полуприколки кипер Zasław

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 59.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм HARDOX челик HARDOX челик
Година 2024 Километража Носивост 28600 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 28700 кг
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 42.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2016 Километража Носивост 4000 кг
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 50.2 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 31550 кг
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2020-10 Километража Носивост 32000 кг
Естонија
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 28800 кг
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Зафатнина 48 м³
Година 2019 Километража Носивост
Полска, Pawłów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.74.15.HKW.S HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 9310 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2024 Километража Носивост 28500 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 30000 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Зафатнина 24.11 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.72.13.AKW.S - LekkA wyrotka aluminium!! HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 30100 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 24 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Носивост 30100 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Начин на истовар двострано
Година 2024 Километража Носивост 29110 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.750 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2023 Километража Носивост 29310 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.97.18.AKW.S - wywrotka do zboża Light !!! Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 28810 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 37.17 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.86.17.AKW.S HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 29110 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.750 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 32.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.74.17.AKW.S HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 30000 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.87.17.AKD.S - LIGHT HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража 280 км Носивост 29310 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 60.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1200 мм Модел NW.11.AKD.S HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража 350 км Носивост 29110 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.900 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 53.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм Модел NW.11.20.AKD.S HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Носивост 29310 кг
Полска, Bełchatów
ZASŁAW TRAILS Sp. z o.o.
4 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се