Подземна рударска опрема, рударска опрема

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Подземна рударска опрема: 100 огласа

натоварувач од подземјето KOMATSU WA500-6
6
52.500 € USD ≈ 57.630 US$
Натоварувач од подземјето
Година 2013
Турција, Ankara
натоварувач од подземјето KOMATSU WA320-6
18
50.000 € USD ≈ 54.890 US$
Натоварувач од подземјето
Година 2015
Турција, Ankara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач од подземјето TORO T0011
7
24.000 € USD ≈ 26.340 US$
Натоварувач од подземјето
Година 2005
Шведска
машина за пробивање тунели SANDVIK DT820
3
преговара
Машина за пробивање тунели
Година 2010
Турција, Istanbul
натоварувач од подземјето TORO  T 0011., Tamrock Toro 007/ 2 St .
17
59.000 € USD ≈ 64.760 US$
Натоварувач од подземјето
Година 2005
Шведска, Falun
машина за пробивање тунели GIAMEC / ATLAS COPCO 211
24
преговара
Машина за пробивање тунели
Година 2008
Шведска, Linköping
друга рударска опрема DYNO NOBEL DC 17B / W46
7
преговара
Друга рударска опрема
Година 2000
Шведска, Linköping
натоварувач од подземјето SANDVIK LH 517
20
490.000 € USD ≈ 537.900 US$
Натоварувач од подземјето
Година 2012
Грција, Gravia Fokidas
друга рударска опрема PAUS Universal 50
20
ВИДЕО
преговара
Друга рударска опрема
Година 2001
Словенија, Ajdovščina
друга рударска опрема TEREX TE 210 Tunnelbagger Kettenbagger
5
преговара
Друга рударска опрема
Година 2013
Австрија, Hall in Tirol
натоварувач од подземјето SANDVIK LH517
1
преговара
Натоварувач од подземјето
Година 2013
Ирска, Navan
натоварувач од подземјето SANDVIK 0010
1
преговара
Натоварувач од подземјето
Година
Ирска, Navan
натоварувач од подземјето SANDVIK Toro T 0010 17 ton 8 yard LHD Scooptram
11
преговара
Натоварувач од подземјето
Година 2007
Ирска, Navan
друга рударска опрема MEYCO Potenza
3
преговара
Друга рударска опрема
Година 2007
Австрија, Herzogsdorf
друга рударска опрема MEYCO Potenza
3
преговара
Друга рударска опрема
Година 2006
Австрија, Herzogsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се