Филтри -

Подривачи CASE IH

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Подривачи CASE IH: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530C
7
31.500 € USD ≈ 34.620 US$
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Бугарија, София
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530C
8
31.500 € USD ≈ 34.620 US$
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Бугарија, София
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
подривач CASE IH Ecolo-Tiger 530
6
ВИДЕО
33.000 US$ EUR ≈ 30.020 €
Година 03/2011 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 14
6
9.000 US$ EUR ≈ 8.189 €
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 730B
5
ВИДЕО
34.000 US$ EUR ≈ 30.930 €
Длабочина на обработка 420 мм Потребна сила на трактор 380 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 530B
9
ВИДЕО
33.000 US$ EUR ≈ 30.020 €
Длабочина на обработка 420 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH DMI Ecolo tiger-730
5
14.900 US$ EUR ≈ 13.560 €
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 400 кс
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5.3 м
Украина, Сумы
подривач CASE IH Ecolo Tiger  530И как новый+каток
13
ВИДЕО
28.000 US$ EUR ≈ 25.480 €
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 290 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530
4
15.500 US$ EUR ≈ 14.100 €
Длабочина на обработка 450 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Харьков
подривач CASE IH глубокорыхлитель 7 стоек ECOLO-TIGER 730 C из США импорт
22
25.000 US$ EUR ≈ 22.750 €
Длабочина на обработка 450 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
подривач CASE IH Ecolo Tiger 530 Американская комплектация
9
ВИДЕО
33.000 US$ EUR ≈ 30.020 €
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 14
6
9.000 € USD ≈ 9.892 US$
Длабочина на обработка 40 мм Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 14 7 лап с опорными колесами
17
8.000 US$ EUR ≈ 7.279 €
Длабочина на обработка 420 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 330 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 530В с капитальным ремонтом
9
33.000 US$ EUR ≈ 30.020 €
Длабочина на обработка 420 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 3.8 м
Украина, Кировоград
подривач CASE IH 730B с предпродажной подготовкой
5
34.000 US$ EUR ≈ 30.930 €
Длабочина на обработка 420 мм Потребна сила на трактор 380 кс Работна брзина 8 км/ч
Година Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 5.4 м
Украина, Кировоград
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се