Филтри -

Подигнувачки платформи со јарбол

Резултати од пребарување: 467 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Подигнувачки платформи со јарбол: 467 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подигнувачка платформа со јарбол Bravisol Leonardo
10
аукција 38,35 € SEK USD 400 SEK ≈ 43,28 US$
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
подигнувачка платформа со јарбол POWER TOWER Pelarlift Nano batteridrift
11
аукција 134,20 € SEK USD 1.400 SEK ≈ 151,50 US$
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
подигнувачка платформа со јарбол Bravisol Leonardo självgående
6
аукција 517,70 € SEK USD 5.400 SEK ≈ 584,30 US$
Носивост 180 кг
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
подигнувачка платформа со јарбол Sumner 2210
5
аукција 9,59 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,82 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
подигнувачка платформа со јарбол Lift UpRight MB20 N Master Boom
91
аукција 546,40 € SEK USD 5.700 SEK ≈ 616,70 US$
Носивост 215 кг Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Karlstad
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE Quick Up 12
5
ВИДЕО
5.000 € USD ≈ 5.643 US$
Носивост 136 кг Висина на подигање 12 м
Година 2005 Километража Сила
Грција, Περιστέρι
нови подигнувачка платформа со јарбол CIMEX Plasterboard & Drywall Board Lifter P335
1
130 € USD ≈ 146,70 US$
Носивост 68 кг
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Sofia
нови подигнувачка платформа со јарбол EMKO TECHNIC EMK-2000
10
35.000 € USD ≈ 39.500 US$
Носивост 2000 кг Висина на подигање 80 м
Година 05/2020 Километража Сила
Турција
нови подигнувачка платформа со јарбол JLG 41AM telescopic platform
6
10.800 € USD ≈ 12.190 US$
Носивост 135 кг Висина на подигање 14.42 м
Година 2018 Километража Сила
Турција, İstanbul
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE COMPACT 12
4
цена на барање
Висина на подигање 12 м
Година 2016 Километража 20 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
подигнувачка платформа со јарбол GROVE P40DC
1
цена на барање
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
подигнувачка платформа со јарбол ATN PIAF 880R
14
6.000 € USD ≈ 6.772 US$
Носивост 200 кг Висина на подигање 8.8 м
Година 2006 Километража 995 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
подигнувачка платформа со јарбол GEDA 500Z
4
5.385 € USD ≈ 6.078 US$
Носивост 500 кг
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Budapest
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE Star 10
4
7.170 € USD ≈ 8.092 US$
Носивост 200 кг Висина на подигање 8 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Budapest
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE Star 10-1 - 10 m, electric
14
12.800 € USD ≈ 14.450 US$
Носивост 200 кг Висина на подигање 10 м
Година 2014 Километража 250 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 467 огласа
Прикажи
Претплати се