Пневматски транспортери за житарки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пневматски транспортери за житарки: 11 огласа

нови пневматски транспортер за житарки NEUERO EL-TA9.5
6
US$ 50.000 EUR ≈ € 45.021
Капацитет 180200 т/ч Сила на мотор 0.00 кс
Година 02/2008 Километража 46 м/ч Сила
Украина, Миколаїв
пневматски транспортер за житарки KONGSKILDE  Suc 150
2
преговара
Сила на мотор 0.00 кс
Година 2009 Километража Сила
Украина, Черновцы
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пневматски транспортер за житарки KINZE
7
€ 39.350 USD ≈ US$ 43.702
Сила на мотор 0.00 кс
Година 2000 Километража Сила
Украина, Звенигородка
пневматски транспортер за житарки KINZE
3
€ 37.500 USD ≈ US$ 41.647
Сила на мотор 30 кс
Година 1999 Километража Сила 30 кс
Украина, Звенигородка
пневматски транспортер за житарки EGRITECH
1
€ 33.420 UAH USD UAH 924.000 ≈ US$ 37.121
Сила на мотор 240 кс
Година 2019 Километража Сила 240 кс
Украина, Звенигородка
нови пневматски транспортер за житарки POM Augustów Schlägermühle/Grain hammer mill/Rozdra
4
€ 961,80 PLN USD PLN 4.100 ≈ US$ 1.068
Сила на мотор 0.00 кс
Година 2019 Километража Сила
Полска, Białystok
нови пневматски транспортер за житарки Pom Augustów Schlägermühle H 116
1
€ 1.924 PLN USD PLN 8.200 ≈ US$ 2.136
Сила на мотор 0.00 кс
Година 2019 Километража Сила
Полска, Białystok
нови пневматски транспортер за житарки Pneumatische Förderschnecke 4m T422/ Pneumatic grain elevator
1
€ 3.050 PLN USD PLN 13.000 ≈ US$ 3.387
Капацитет 8 т/ч Сила на мотор 0.00 кс
Година 2019 Километража Сила
Полска, Białystok
пневматски транспортер за житарки KONGSKILDE  CUSHION-AIR 500
6
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.220
Сила на мотор 0.00 кс
Година 2008 Километража Сила
Германија, Warburg
нови пневматски транспортер за житарки PERARD Trans eXpress 500  Перегрузчик зерна, ковчег
23
преговара
Капацитет 360 т/ч Сила на мотор 130 кс
Година 2018 Километража Сила 130 кс
Украина, Луцьк
нови пневматски транспортер за житарки KONGSKILDE  SUC1000TR
1
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.765
Капацитет 60 т/ч Сила на мотор 0.00 кс
Година 08/2016 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Омилени : 0 Споредба : 0