Пневматски сеалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Длабочина на сеење

Пневматски сеалки: 236 огласа

пневматска сеалка KERNER EROS EA 400
3
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.860
Ширина на опфаќање 4 м Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет на резервоар 3700 л
Година 2013 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
пневматска сеалка CLAYDON Sulky MP
4
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.373
Година 2007 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пневматска сеалка HORSCH Pronto 4 DC
5
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.631
Ширина на опфаќање 4 м Капацитет на резервоар 3500 л
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
пневматска сеалка HORSCH Pronto 6 AS
4
€ 22.000 USD ≈ US$ 24.517
Ширина на опфаќање 6 м Капацитет на резервоар 3500 л
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
пневматска сеалка VÄDERSTAD RD 400S
4
преговара
Ширина на опфаќање 4 м
Година Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
пневматска сеалка MATERMACC 4230
5
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.930
Број на редови 12 Простор помеѓу редови 700 мм Капацитет на резервоар 70 л Резервоар за ѓубриво 70 л Потребна сила на трактор 120 кс
Година 06/2010 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Вълчедръм
пневматска сеалка FARMET Falcon SW
4
€ 76.220 USD ≈ US$ 84.940
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 72 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет 18 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Резервоар за ѓубриво 2000 л Работна брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража Длабочина на сеење 100 мм
Чехија, Česká Skalice
пневматска сеалка FARMET Falcon 6 PRO
10
€ 97.726 USD ≈ US$ 108.906
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет 9 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 20 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2018 Километража Длабочина на сеење 100 мм
Чехија, Česká Skalice
пневматска сеалка FARMET Monsun MA 300
4
€ 10.634 USD ≈ US$ 11.851
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 24 Простор помеѓу редови 12 мм Капацитет 3.6 ха/час Капацитет на резервоар 1150 л Работна брзина 15 км/ч Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2014 Километража Длабочина на сеење 100 мм
Чехија, Česká Skalice
пневматска сеалка FARMET Falcon 6 PRO
7
€ 57.128 USD ≈ US$ 63.663
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 40 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 9 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 20 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2015 Километража Длабочина на сеење 100 мм
Чехија, Česká Skalice
пневматска сеалка FARMET Falcon SW
11
€ 84.758 USD ≈ US$ 94.454
Ширина на опфаќање 9 м Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Чехија, Česká Skalice
пневматска сеалка HORSCH Pronto 4 DC
11
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.602
Ширина на опфаќање 3.99288 м
Година 2006 Километража Длабочина на сеење
Ирска, Borris
пневматска сеалка LELY 300 - 22 / POLYMAT
6
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.232
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Wiener Neustadt
пневматска сеалка FARMET Falcon 3 Compact
3
€ 37.146 USD ≈ US$ 41.396
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 4.5 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Работна брзина 20 км/ч Потребна сила на трактор 120 кс
Година 01/2019 Километража Длабочина на сеење 100 мм
Чехија, Česká Skalice
пневматска сеалка SPC 6
5
€ 1.210 HUF USD HUF 400.000 ≈ US$ 1.348
Година 1998 Километража 3555 м/ч Длабочина на сеење
Унгарија, Kecskemét
Омилени : 0 Споредба : 0