Пневматски прецизни сеалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Длабочина на сеење

Пневматски прецизни сеалки: 478 огласа

пневматска прецизна сеалка MATERMACC 3XL
3
€ 44.400 USD ≈ US$ 49.129
Број на редови 24 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 07/2011 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Вълчедръм
пневматска прецизна сеалка KUHN Planter 3
10
€ 9.800 USD ≈ US$ 10.844
Ширина на опфаќање 4.5 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2012 Километража Длабочина на сеење
Словачка, Šurany
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
пневматска прецизна сеалка MONOSEM
5
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.528
Година 2013 Километража Длабочина на сеење
Словачка, Šurany
пневматска прецизна сеалка ACCORD OPTIMA 6
8
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.405
Број на редови 6
Година 06/2005 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Yambol
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE 300
4
€ 18.300 USD ≈ US$ 20.249
Број на редови 6
Година 2013 Километража Длабочина на сеење
Словачка, Rimavská Sobota
пневматска прецизна сеалка GREAT PLAINS YP4425A-2422
13
US$ 100.000 EUR ≈ € 90.375
Ширина на опфаќање 1341 м Број на редови 24 Простор помеѓу редови 55 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 05/2016 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, София
нови пневматска прецизна сеалка MATERMACC MS 8200
6
€ 11.200 USD ≈ US$ 12.393
Ширина на опфаќање 2.999232 м
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Словенија, Škofja Loka
пневматска прецизна сеалка MONOSEM
4
€ 28.900 USD ≈ US$ 31.978
Година 2016-08-08 Километража Длабочина на сеење
Австрија, At-4616 Weißkirchen An Der Traun
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTR 6reihig 50cm
8
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.364
Година 2018-08-08 Километража Длабочина на сеење
Австрија, At-86479 Aichen
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE-R 6reihig Mais
8
€ 16.400 USD ≈ US$ 18.147
Година 2019-08-08 Километража Длабочина на сеење
Австрија, At-86479 Aichen
пневматска прецизна сеалка JAGUAR VN-6
7
€ 29.900 USD ≈ US$ 33.084
Ширина на опфаќање 6 м Капацитет на резервоар 3400 л
Година 2011 Километража Длабочина на сеење
Чехија, Bystřany u Teplic
пневматска прецизна сеалка MONOSEM NG PLUS 4
6
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.019
Број на редови 6
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Großpersdorf
пневматска прецизна сеалка FARMET Falcon 6 PRO
8
€ 77.053 USD ≈ US$ 85.259
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет 9 ха/ч Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 20 км/ч Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2018 Километража Длабочина на сеење 100 мм
Чехија, Česká Skalice
пневматска прецизна сеалка KVERNELAND Optima HD
9
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.384
Година 2012 Километража Длабочина на сеење
Чехија, Chomutov
пневматска прецизна сеалка AMAZONE EDK-602 K
8
€ 18.900 USD ≈ US$ 20.913
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2009 Километража Длабочина на сеење
Луксембург, Noerdange
Омилени : 0 Споредба : 0