Плугови од ЗНД

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Плугови: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови плуг BOMET навесной
6
266,50 € RUB USD 21.500 RUB ≈ 289,60 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Русија, Белгород
нови плуг 3-х корпусной
4
298 US$ EUR ≈ 274,20 €
Број на куќишта 3
Година Километража Ширина на опфаќање
Русија, г. Пенза
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови плуг
1
246 US$ EUR ≈ 226,40 €
Број на куќишта 2 Длабочина на обработка 2025 мм Потребна сила на трактор 1224 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Русија, г. Пенза
плуг JOHN DEERE 4200
8
4.336 € RUB USD 349.900 RUB ≈ 4.712 US$
Број на куќишта 4
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Русија, Краснодар
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се