Плугови од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Плугови од Обединетото Кралство: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг BOMFORD TURNER 3 Disc
3
828 € GBP USD 725 GBP ≈ 899,70 US$
Број на куќишта 3
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
плуг MASSEY FERGUSON
5
970,70 € GBP USD 850 GBP ≈ 1.055 US$
Број на куќишта 3
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
плуг KVERNELAND
6
преговара
Број на куќишта 5
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Madley
плуг DOWDESWELL MA105 5 Furrow Reversible Plough
12
8.851 € GBP USD 7.750 GBP ≈ 9.618 US$
Број на куќишта 5
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
плуг KUHN Manager 7 Furrow Auto-Reset Plough
7
8.280 € GBP USD 7.250 GBP ≈ 8.997 US$
Број на куќишта 7
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се