Плугови од Германија

Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Плугови од Германија: 224 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг PÖTTINGER SERVO 35-4
8
12.980 € USD ≈ 14.110 US$
Година 2018-08-08 Километража 5 м/ч Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek / Rechterfeld
нови плуг KUHN Multi-Master 113 4
4
8.500 € USD ≈ 9.237 US$
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 95213 Münchberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови плуг KUHN Vari-Master 153 5
4
23.000 € USD ≈ 24.990 US$
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 08527 Plauen
нови плуг KUHN Vari-Master 153 6
1
23.500 € USD ≈ 25.540 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 08527 Plauen
плуг KVERNELAND LB Vario 100 - 200 Körper Nr. 28
4
17.800 € USD ≈ 19.340 US$
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-59457 Werl
плуг LEMKEN Juwel 7
7
14.500 € USD ≈ 15.760 US$
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Langenau
плуг LEMKEN Vari Turmalin 9X 7/1 L 100
6
3.300 € USD ≈ 3.586 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
плуг KRONE Wicht 7
7
3.950 € USD ≈ 4.292 US$
Година 1980 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Германија, Erbach
плуг RABE Kormoran PF VHA 180
8
48.900 € USD ≈ 53.140 US$
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг RABE Albatros HA120S V80
8
5.546 € USD ≈ 6.027 US$
Година 2002-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг KVERNELAND BE 100 7-Schar
8
23.000 € USD ≈ 24.990 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
плуг KVERNELAND BB100-19
17
3.900 € USD ≈ 4.238 US$
Број на куќишта 6
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Grimma
плуг DELTA 220
1
3.319 € USD ≈ 3.607 US$
Година 1987 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
плуг LEMKEN Juwel 8M V5 N100
6
24.790 € USD ≈ 26.940 US$
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг LEMKEN Juwel 7M V4N100
4
19.160 € USD ≈ 20.820 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 224 огласа
Прикажи
Претплати се