Плугови

Резултати од пребарување: 406 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Плугови: 406 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг ПСКу-8
5
5.000 € USD ≈ 5.517 US$
Број на куќишта 8 Длабочина на обработка 12 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 4.8 м
Бугарија, Вълчедръм
плуг KUHN MULTIMASTER 120
6
10.800 € USD ≈ 11.920 US$
Број на куќишта 4
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
плуг KUHN Condor
9
1.533 € HUF USD 550.000 HUF ≈ 1.692 US$
Година 1984 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szekszárd
плуг LEMKEN Turmalin X 7 N100
8
3.990 € USD ≈ 4.403 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
плуг LEMKEN EuroDiamant 10 X 7 L100
8
15.840 € PLN USD 72.100 PLN ≈ 17.480 US$
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Główczyce
плуг  PL-5-202 pług
4
1.428 € PLN USD 6.500 PLN ≈ 1.576 US$
Број на куќишта 5
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Główczyce
плуг RABE Super Albatros VHA 140 V/80
2
19.500 € USD ≈ 21.520 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг KUHN MANAGER 7CPS
5
6.500 € USD ≈ 7.172 US$
Година 1997-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг KVERNELAND VD 100
5
6.597 € USD ≈ 7.279 US$
Година 2002-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг RABE Super Albatros VHA 140
3
19.500 € USD ≈ 21.520 US$
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг PÖTTINGER Servo 45 S Plus Nova
6
23.950 € USD ≈ 26.430 US$
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг GREGOIRE BESSON RCW6
5
6.500 € USD ≈ 7.172 US$
Година 1996-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
плуг AMAZONE Cayros XMS 1050 V
3
19.200 € USD ≈ 21.190 US$
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг KVERNELAND EG 85-240-19
4
12.185 € USD ≈ 13.440 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг LEMKEN JUWEL 7 M VT 4L 100
8
17.000 € USD ≈ 18.760 US$
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-31230 L'isle En Dodon
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 406 огласа
Прикажи
Претплати се