Нови пловни багери

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пловни багери: 82 огласа

нови пловен багер ЛС-27м 1400/40 ГР
8
224.500 € RUB USD 15.500.000 RUB ≈ 247.500 US$
Длабочина на копање 14 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 09/2018 Километража Сила 500 кс
Русија, Приморско-Ахтарск
нови пловен багер AHTAREC 2000/58
1
260.700 € RUB USD 18.000.000 RUB ≈ 287.400 US$
Длабочина на копање 15 м Висина за истовар 58 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 01/2020 Километража Сила
Русија, Воронеж
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пловен багер Botsman 2Smax
2
ВИДЕО
13.600 € USD ≈ 14.990 US$
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 32 м Начини на орање глодачки
Година Километража Сила
Русија, Тверь
нови пловен багер NSS Земснаряд 800/40-К-ГР
2
0,04 € UAH USD 1 UAH ≈ 0,04 US$
Длабочина на копање 28 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила 330 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер Мини НСС 60/23-Э-ГР
2
0,04 € UAH USD 1 UAH ≈ 0,04 US$
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5 м Висина за истовар 25 м
Година нов Километража Сила 27 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 250/40-ГР
1
0,04 € UAH USD 1 UAH ≈ 0,04 US$
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 200/40-ГР
1
0,04 € UAH USD 1 UAH ≈ 0,04 US$
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Насосы собственного производства
3
преговара
Година нов Километража Сила
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд
7
преговара
Длабочина на копање 25 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила 250 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер AHTAREC 2000-63
1
333.100 € RUB USD 23.000.000 RUB ≈ 367.300 US$
Длабочина на копање 15 м Висина за истовар 63 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 01/2020 Километража Сила
Русија, Челябинск
нови пловен багер ЛС-27 М 3000/72 Д-ЭЖ
21
1.377.000 € RUB USD 95.100.000 RUB ≈ 1.519.000 US$
Евро Euro 4 Длабочина на копање 30 м Висина за истовар 72 м
Година 01/2019 Километража Сила 1496 кс
Русија, Казань
нови пловен багер CUMMINS 1200m3
2
175.000 € USD ≈ 192.900 US$
Длабочина на копање 18 м Висина за истовар 400 м
Година 07/2019 Километража Сила
Полска
нови пловен багер ROHR Bagger RS 15/550 Pf
9
ВИДЕО
преговара
Длабочина на копање 160 м Начини на орање утоварна лопата
Година нов Километража Сила
Германија, Mannheim
нови пловен багер AHTAREC 1400/40
1
260.700 € RUB USD 18.000.000 RUB ≈ 287.400 US$
Длабочина на копање 15 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 01/2020 Километража Сила 400 кс
Русија, Уфа
нови пловен багер НСС
1
1 US$ EUR ≈ 0,91 €
Длабочина на копање 15 м Висина за истовар 500 м
Година нов Километража Сила 210 кс
Украина, Херсон
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Претплати се