Филтри -

Пловни багери

Резултати од пребарување: 207 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Пловни багери: 207 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пловен багер FIEBIG S5000
11
Побарајте цена
цена на барање
Длабочина на копање 40 м
Година 1998 Километража Сила
Белгија, ANTWERPEN
пловен багер NSS Земснаряд НСС 2000/50-К-Ф
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Длабочина на копање 2000 м Висина за истовар 50 м Начини на орање глодачки
Година 04/2015 Километража Сила 500 кс
Украина, Херсон
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пловен багер NSS  6000/70-Ф
1
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 12 м Висина за истовар 70 м Начини на орање глодачки
Година 11/2014 Километража 1 м/ч Сила 2040 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS Земснаряд НСС 250/40-ГР
2
Контактирајте го продавачот
0,03 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 40 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 06/2013 Километража Сила 135 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS Мини земснаряд НСС 240/50-ГР
2
Контактирајте го продавачот
0,03 € UAH 1 UAH
Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година Километража Сила 135 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-Ф
2
Контактирајте го продавачот
0,03 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м Начини на орање глодачки
Година нов Километража Сила 210 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS Напорно-всаыавающий рукав от производителя
1
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Херсон
пловен багер NSS 80/30-Д-ГР мини земснаряд НЕ МОТОПОМПА
1
Контактирајте го продавачот
0,03 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 5 м Висина за истовар 30 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 03/2012 Километража 500 м/ч Сила 65 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер НСС 800/40
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 17 м Висина за истовар 35 м
Година нов Километража Сила 250 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS Земснаряд 300/30-ГР (проф.мини земснаряд)
4
Контактирајте го продавачот
0,03 € UAH 1 UAH
Длабочина на копање 6 м Висина за истовар 30 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година нов Километража Сила 135 кс
Украина, Херсон
нови пловен багер NSS  400/20-ГР-Ф
4
Контактирајте го продавачот
10 €
Длабочина на копање 7 м Висина за истовар 20 м Начини на орање глодачки
Година нов Километража Сила 210 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS 2500/50-Ф-К
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Длабочина на копање 22 м Висина за истовар 50 м Начини на орање глодачки
Година 06/2015 Километража Сила 449 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS 400/20-Ф-ГР
5
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Длабочина на копање 8 м Висина за истовар 20 м Начини на орање глодачки
Година 02/2015 Километража Сила 210 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS Земснаряд НСС 400/20-К-ГР
5
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Длабочина на копање 12 м Висина за истовар 20 м Начини на орање хидраулично фрактурирање
Година 03/2014 Километража Сила 210 кс
Украина, Херсон
пловен багер NSS Земснаряд НСС 800/40-К-Ф
4
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,84 €
Длабочина на копање 18 м Висина за истовар 40 м Начини на орање глодачки
Година 11/2013 Километража Сила 340 кс
Украина, Херсон
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 207 огласа
Прикажи
Претплати се