Нови пикапи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Пикапи: 52 огласа

нови пикап VOLKSWAGEN Amarok V6 Aventura 3.0 TDI  258KM
19
€ 42.120 PLN USD PLN 183.426 ≈ US$ 46.604
Носивост 640 кг Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2019 Километража 5 км Сила 258 кс
Полска, POZNAŃ
нови пикап VOLKSWAGEN Amarok V6 Aventura 3.0 TDI 258 KM
13
€ 43.040 PLN USD PLN 187.437 ≈ US$ 47.623
Носивост 646 кг Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2019 Километража 5 км Сила 258 кс
Полска, POZNAŃ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пикап TOYOTA Land Cruiser pick up SC VDJ 79 4.5L TURBO DIESEL
7
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.301
Година Километража 10 км Сила 195 кс
Холандија, SCHIEDAM
нови пикап TOYOTA Hilux 2.4 GL , TURBO DIESEL
7
преговара
Година Километража Сила 147 кс
Холандија, SCHIEDAM
нови пикап NISSAN HARDBODY 2.5L TURBO DIESEL
4
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.577
Година Километража 10 км Сила 131 кс
Холандија, SCHIEDAM
нови пикап TOYOTA Hilux 3.0
10
€ 21.500 USD ≈ US$ 23.790
Година Километража 20 км Сила
Холандија, SCHIEDAM
нови пикап TOYOTA Land Cruiser DCPU VDJ 79 4.5L TURBO DIESEL
8
€ 32.500 USD ≈ US$ 35.961
Година Километража 10 км Сила 195 кс
Холандија, SCHIEDAM
нови пикап 2019 Ford Ranger
18
аукција € 9.397 GBP USD £ 8.500 ≈ US$ 10.398
Година Километража 796 км Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
нови пикап NISSAN Navara 2.5 TD
6
преговара
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
нови пикап TOYOTA Landcruiser 79 VDJ 4.5 TD V8
9
преговара
Евро Euro 3
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
нови пикап TOYOTA Landcruiser 79 VDJ 4.5 TD V8
7
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Woudenberg
нови пикап MERCEDES-BENZ X 250 d 4Matic, POWER EDITION,Comand,360°Kamera
26
€ 31.838,66 USD ≈ US$ 35.229
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2017-11 Километража 5018 км Сила 190 кс
Германија, Hildesheim
нови пикап TOYOTA Hilux/Revo
11
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.301
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража Сила 150 кс
Белгија, Bruxelles
нови пикап VW AMAROK 3,0TDI V6
22
€ 33.300 PLN USD PLN 145.000 ≈ US$ 36.841
Евро Euro 6 Седишта 5
Година Километража 15 км Сила 163 кс
Полска
нови пикап MITSUBISHI L200
10
€ 18.900 USD ≈ US$ 20.913
Евро Euro 1 Седишта 5
Година Километража Сила 136 кс
Белгија, Bruxelles
Омилени : 0 Споредба : 0